FA

EN CZ SK PL

Menu

GO TO RIO

GO TO RIO

GO TO RIO

آماده سازی زمستانی برای قهرمان المپیک از لندن خیلی خوب پیش رفت. شبیه ساز، مایورکا، فت بایک، یک بار دیگر شبیه ساز، جزایر قناری، جاگینگ، تمرین وزنه و قبرس - مکان مورد علاقه یاراسلاو کولهاوی، آماده سازی درست شبیه این بود.

 

به طور سنتی، فصل صحرانوردی در کشور قبرس آغاز می‌شود و بسیاری از دوچرخه سواران اروپایی برای مسابقات سرعتی آنجا عازم می‌شوند. اما یاردا این  فصل از مسابقات را به عنوان یک نمونه  خوب به یاد نخواهد آورد...

یاردا در شرح آنچه در قبرس اتفاق افتاد، می‌گوید: "در حالی که داشتم تو سراشیبی می‌رفتم، زنجیر دوچرخه به پشت جعبه افتاد، آن را بیرون کشیدم و به محض اینکه شروع به حرکت کردم یکجورایی بیرون پرید و من از روی فرمان دوچرخه از یک صخره کوچک پرت شدم. صدای شکستگی‌ها رو می‌شنیدم و می‌دونستم که این بده". در پایان، معلوم شد که دستش شکسته و او مجبور به انجام عمل جراحی شد.  این  بدترین خبر ممکن برای هر ورزشکار است!

چند روز بعد، او تحت عمل جراحی قرار گرفت  که در آن پزشکان تلاش کردند دست او را ترمیم کنند. یاردا با لبخندی بر لبانش همانطور که قدردانی خود را  از دکتر دیوید ویگل بیان می‌کند، اضافه می‌کند: "عمل سه ساعت طول کشید اما همه چیز خوب پیش رفت."  روز بعد از عمل او با یک آتل ثابت به خانه رفت. برای چند هفته نتوانست دوچرخه سواری کند، بنابراین تلاش کرد گزینه های دیگری پیدا کند تا فرم بدنی خود را حفظ کند. با کمک شبیه ساز و جاگینگ او توانست در طول این زمان طاقت فرسا خود را در فرمی مناسب  حفظ کند.

حالا او دوباره پس از 37 روز می‌تواند دوچرخه سواری کند،  به نظر می‌رسد شکستگی دوگانه مچ دست چپش زمان کافی برای بهبود  داشته و این  دوچرخه‌سوار سی و یک ساله قدیمی می تواند آماده سازی خود را برای فصل المپیک که در حال حاضر شروع شده است، آغاز کند. هرچند او مسابقه افتتاحیه جام جهانی در کنز، استرالیا  را از دست داد،  اما  ماه  می  دوباره بازخواهد گشت.

 با وجود این پیچیدگی‌ها  اهداف امسال همچنان باقی مانده اند- جام جهانی در شهر جدید موراوی و بازی‌های المپیک در ریو!

شما می‌توانید سفر یاردا را در مجموعه GO TO RIO  در سایت  www.nutrend.cz دنبال کنید.

همچنین، تشکر از  سازمان دهندگان جام آفتاب برای ویدئوهای فیلمبرداری شده - www.bikincyprus.com, www.cyclingcy.com  !

 


شرکت مکمل راه تناسب قدرت، نمایندگی انحصاری محصولات الیمپ و ناترند در ایران

 

برای خرید محصولات در دبی با شماره های زیر تماس بگیرید
09121579240
09121473897

 

Designed by NoadStudio Digital Marketing Services