FA

EN CZ SK PL

Menu

N1

N1

N1

این روزها، تحریک‌ کننده‌ها و محصولات مختلف حمایت از عملکرد فیزیکی چیزی غیر معمولی نیستند. ورزشکاران حرفه‌ای و همچنین تفریحی‌کار دائمأ از این محصولات استفاده می‌کنند.

مقدار زیادی از این نوع محصولات در بازار وجود دارد که می تواند گاهی اوقات برای مشتریان گیج کننده باشد. چنین شرایطی اغلب توسط برخی از تولید کنندگان برای ارائه محصولات با بسته بندی‌های رنگارنگ، اسامی چشمگیر اما نه چندان موثر و یا با ترکیبات نامناسب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این واقعیت ناخوشایند شرکت نوترند را مجبور به استفاده از رویکردی معکوس، زمانی که صحبت از توسعه‌ای جدید به میان می آید، کرد. ما بر روی گزینه‌هایی با قوانین اروپایی تمرکز کردیم و موثرترین موادی را  که توسط عموم شناخته شده است ترکیب کردیم و محصولی تحت عنوانN1 تولید کردیم. حرف "N" برگرفته از حرف اول نام شرکت ما و شماره 1 انتظار می‌رود که جای  این محصول در میان تمرینات ‌باشد. آیا فکر می‌کنید که جاه‌طلبی‌های ما اغراق‌آمیز هستند؟ فقط امتحان کنید! آخرین محصول شرکت نوترند  توسط ورزشکاران حرفه‌ای که به صورت روزانه تمرینات ورزشی انجام می‌‌دهند و قادر به درک هر نوع تغییر جزئی در آماده سازی می‌باشند، مورد امتحان قرار گرفته است.  احتیاج به زمان زیادی برای شنیدن نظرات آن‌ها نبود و واکنش‌ها بسیار مثبت بود.

با خوشحالی و غرور، ما محصول جدید خود را که رقابت را شکست خواهد داد و موجب استرس بیش از حد یا تحریک ناکافی بدن نخواهد شد، به شما معرفی می‌کنیم. لازم نیست که شما نگران قوام نامطلوبی که دوز دقیق را غیر ممکن می‌سازد و می‌تواند باعث مصرف بیش از حد محرک شود، باشید. شما می توانید  با این تازه وارد دوز دقیق را در هر زمان آماده کنید!

جای یک چنین محصولی در مجموعه نوترند خالی بود. مهم نیست که تمرکز شما بر روی  فعالیت قدرتی یا استقامتی باشد. N1 یک منبع قدرت، انرژی و مهم‌تر از همه یک احساس فوق‌العاده جدید از تمرینات است. در مقایسه با دیگر محصولات مشابه، به شما در طول فعالیت ورزشی حتی اگر بیش از 120 دقیقه باشد، انرژی می‌دهد.

 N1 شامل مواد فعالی مانند بتا آلانین، آرژنین-آلفا- کتوگلوتارات و کراتین است. ال-سیترولین   ال-مالات   ال-تیروزین، کافئین، ویتامین C، )DMAE  دی‌متیل‌اتانول‌آمین )و بیوپرین نیز در این محصول ارائه شده اند. ترکیب این مواد فعال نه تنها برای ذهن شما بلکه برای تون عضلانی بسیار عالی است.

این محصول قطعا جای خود را در تمامی محیط‌های تناسب اندام و ورزشی پیدا خواهد کرد و تیم نوترند منتظرعکس‌العمل‌های شما خواهد بود! N1 قبل از تمرینات،  آماده خودنمایی در فروشگاه‌ها از اول سپتامبر خواهد بود.


قبلی

شرکت مکمل راه تناسب قدرت، نمایندگی انحصاری محصولات الیمپ و ناترند در ایران

 

برای خرید محصولات در دبی با شماره های زیر تماس بگیرید
09121579240
09121473897

 

Designed by NoadStudio Digital Marketing Services